Оскільки споживачі продовжують здійснювати покупки в Інтернет та фізичних магазинах, незабаром Walmart запропонує можливості для самовивізу та доставки тисячам малих та середніх підприємств.  

Щоб запропонувати пакет послуг, роздрібний продавець уклав стратегічне партнерство з Adobe, згідно з прес-релізом Walmart у середу. За допомогою Adobe Commerce роздрібні продавці та бренди зможуть використовувати хмарні послуги Walmart для доступу до Walmart Marketplace (де доступна дводенна доставка), онлайн-виконання та в магазині, а також для самовивізу. 

Роздрібні клієнти Adobe із США можуть отримати доступ до багатоканальних технологій Walmart з початку 2022 року, повідомляється у дописі блогу Adobe у вівторок. Ні Walmart, ні Adobe не розкривають вартість послуг Walmart.

Чому Walmart продаватиме свої омніканальні можливості іншим компаніям

На додаток до своєї мети завоювати усі витрачені долари споживачів, схоже, що роздрібний продавець, що базується в Бентонвіллі, штат Арканзас, зараз намагається зайняти частину ринку бізнесу між підприємствами, пропонуючи послуги. 

“Ми створили нові можливості для задоволення потреб власних клієнтів, і ми маємо унікальну можливість використати свій досвід, щоб допомогти іншому бізнесу зробити те ж саме”, – сказав Джон Фурнер, виконавчий директор Walmart US.  “Комерціалізація наших технологій та можливостей допомагає нам стійко реінвестувати назад у ціннісні пропозиції наших клієнтів”.

За допомогою своїх надійних послуг з багатоканального виконання дохід Walmart за фінансовий рік зріс на 6,7% до 559,2 млрд доларів, а електронна комерція – на 79%.  Замість того, щоб підтримувати технологію, яку він розробив, Walmart використовує її як нове джерело доходу. 

“Поєднуючи сили Adobe у використанні досвіду комерції з нашим неперевершеним досвідом роботи з клієнтами, ми можемо прискорити цифрові трансформації інших компаній”, – йдеться у заяві Суреша Кумара, головного директора з технологій та головного директора з розвитку Walmart. 

В останні роки Walmart відходить від традиційної роздрібної торгівлі, продаючи більше, ніж просто товари у своїх магазинах,  – ставши підставою для того, щоб стати всеохопнішим універсальним магазином.

Наприклад, нещодавно Walmart наблизився до надання фінансових послуг. Він оголосив про плани дебюту фінтех-стартапу з Ribbit Capital на початку цього року, і, як повідомляється, залучив двох старших банкірів з Goldman Sachs для управління ним. Компанія Walmart також заявила про свою частку на ринку охорони здоров’я, відкривши 100 ветеринарних клінік у магазинах  та розширивши  концепцію свого центру здоров’я Walmart, яка була запущена у 2019 році.

Джерело: Walmart

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Курси 🔥 Google Analytics Academy 💪🏻 ##маркетинг ##proідеї ##аналитика ##лайфхак ##освітадлямаркетологів ##самообразование ##секретымаркетологов ##smm

♬ оригінальний звук – proidei.com

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: