Доставка дронами тестується в Неваді та Нью-Йорку.  

Протягом останніх тижнів Walmart оголосив про два випробування безпілотних літальних апаратів, одне — для доставки вибраних продуктів та предметів домашнього вжитку, а інше — для перевірки доставки певних продуктів для здоров’я.

Зараз Walmart здійснює тестову доставку дронами додому наборів для самозбору тексту на COVID-19 як новий інноваційний спосіб забезпечити додаткові та безконтактні варіанти тестування. Walmart співпрацює з лабараторією Quest Diagnostics і DroneUp, національним постачальником послуг доставки дронами, щоб здійснювати пробні поставки комплектів тестів у Північному Лас-Вегасі відучора та Чіктевага, Нью-Йорк, на початку жовтня.

“З початку пандемії Walmart залишається зосередженим на служінні нашим громадам, будь то шляхом інноваційних безконтактних способів для здійснення покупок або через тестування на COVID-19”, — повідомляє Том Уорд, старший віце-президент Walmart з питань споживчих продуктів. “Охорона здоров’я та безпека наших співробітників та клієнтів була нашим головним пріоритетом, і ми продовжували підтримувати зусилля з розширення практики тестування на COVID-19 шляхом партнерства з федеральними та урядовими органами, лабораторіями та страховими компаніями.”

Пацієнти, які мають право скористатися доставою дронами наборів для самозбору тесту на COVID-19, повинні проживати в одній сім’ї в радіусі 1 милі від визначених Суперцентрів у Північному Лас-Вегасі та Чектовазі. Комплекти потраплять на під’їзд, передній тротуар або задній двір будинку клієнта, залежно від того, де є машини та дерева. Доставка комплекту для тесту на домашню адресу дроном буде безкоштовною.

Після того, як комплекти доставлені, людина зробить самостійно назальний мазок у своєму будинку та відправить зразок назад у Quest Diagnostics для тестування з використанням доданої етикетки з передоплатою.

 

“Ми можемо багато чому навчитися у наших дронів, щоб допомогти визначити, яку роль можуть виконувати безпілотники у реагуванні на пандемію, доставці медичних послуг та роздрібній торгівлі”, — написав Уорд. “Ми сподіваємось, що доставка дронами апаратів для самостійного збору зразка для тесту на COVID-19 сформує можливості безконтактного тестування в більшому масштабі та продовжить підтримувати інноваційні шляхи, як Walmart планує використовувати доставку різних категорій товарів безпілотними літальними апаратами у майбутньому”.

Фото: corporate.walmart.com

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: