WhatsApp додає нову можливість попередньої перевірки голосових повідомлень перед їх відправкою - PRO ІДЕЇ
WhatsApp додає нову можливість попередньої перевірки голосових повідомлень перед їх відправкою

WhatsApp додає нову можливість попередньої перевірки голосових повідомлень перед їх відправкою

WhatsApp додав нову опцію для попереднього перегляду ваших голосових повідомлень перед їх надсиланням, щоб ви могли відчувати себе впевненіше, що звучить так, як ви очікуєте.

Якщо, звичайно, вам комфортно чути власний голос на записі.

Для більшості з нас почути відтворений власний голос може бути неприємним досвідом, оскільки ви не звучите зовні, як у своїй голові. Але якщо ви перестаралися, це може бути зручним способом переконатися, що ваші голосові повідомлення відповідають вашим задумам, що може допомогти покращити спілкування за допомогою цієї опції.

Голосові повідомлення особливо популярні в Індії, де розмовляють багатьма мовами, але не всі можуть читати та писати кожен діалект, а також можуть інтерпретувати це за допомогою голосу. Ось чому Meta працює над тим, щоб додати більше голосових функцій, і, можливо, саме тому Clubhouse фіксує свій постійний успіх на індійському ринку, що зараз є ключем до його майбутнього зростання.

WhatsApp є найбільш використовуваним додатком для обміну повідомленнями в регіоні з великим відривом, і, таким чином, додавання більшої кількості голосових функцій у процес може стати великою допомогою в максимізації корисності та утриманні людей підключатися через повідомлення WhatsApp.

Також може бути зручно повторно перевірити, чим ви ділитеся, і переконатися, що немає місця для неправильного тлумачення. Це досить базове доповнення, але, тим не менш, потенційно цінне.

 
@proidei.com

Як наймати діджитал-маркетологів? Лайфхак, що запитувати ⚡️

♬ оригинальный звук – kanatbakirovv

 

 

Читати більше:

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.