WhatsApp запускає оновлення групових дзвінків.

У зв’язку з тим, що блокування пандемії все ще затягується у багатьох регіонах, люди продовжують шукати більше способів залишатися на зв’язку з родиною та друзями, перебуваючи у фізичній розлуці. 

І разом із соціальними інструментами для групового аудіо, WhatsApp сьогодні додав нову функцію, яка пов’язана з цією тенденцією, зберігаючи при цьому вірність принципу конфіденційності програми.

Оновлення групових дзвінків

WhatsApp вчора анонсував нове оновлення, яке дозволить користувачам приєднатися до групового дзвінка в програмі навіть після того, як дзвінок розпочнеться. Як пояснив WhatsApp: “Об’єднані дзвінки зменшують тягар відповіді на груповий дзвінок із самого початку, а також привносять спонтанність і легкість розмов в люди до групових дзвінків на WhatsApp. Деякі найкращі розмови відбуваються тоді, коли ви цього найменше очікуєте. група пропускає дзвінок, коли телефон дзвонить, вони все одно можуть приєднатися, коли їм заманеться. Ви також можете залишити та повторно приєднатися, доки дзвінок триває”.

Виклики групи WhatsApp

Як зазначалося, з огляду на приватність WhatsApp, він не може відкривати публічні групові чати, подібні до Clubhouse. Але він має подібні варіанти, лише обмежені друзями та зв’язками. Таким чином, можливість переглядати незавершені групові чати та приєднуватися чи виходити за вашим вибором – це найближче, що вона може надати, щоб полегшити той самий досвід серед своїх друзів та надійних зв’язків.

Що, враховуючи популярність інструментів для бесіди, можна вважати гарним доповненням та сприяти більшому залученню до програми.

Як ви можете бачити на скріншотах вище, на новому екрані інформації про груповий дзвінок відображатиметься, хто вже брав участь у дзвінку, а хто був запрошений, але ще не приєднався. Це зручний спосіб полегшити групові зв’язки, що, знову ж таки, стане у пригоді тим, хто хоче підтримувати соціальні зв’язки, залишаючись фізично віддаленими.

Також можуть бути випадки використання бізнесу для того самого, з можливістю проводити приватні сеанси попереднього перегляду продуктів лише для членів або подібні в межах WhatsApp. Залежно від того, як ваша спільнота використовує WhatsApp, це може бути іншим способом досягти ключових сегментів та сприяти новим інформаційним сесіям бренду серед вибраних груп

Хоча, звичайно, це в першу чергу розроблено для приватних чатів, і це може бути ще одним цінним інструментом зв’язку, який допоможе полегшити соціальну активність під час ізоляції.

Який нам всім, мабуть, потрібен саме зараз, оскільки 18 місяців розлуки, мабуть, носять навіть найзамкнутіші серед нас.

Детальніше про нові варіанти групових викликів WhatsApp ви можете прочитати тут.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: