Погане пояснення спонукало користувачів WhatsApp шукати альтернативні сервіси спілкування, і ними стали Signal та Telegram.

Зменшення відсотка користувачів сервісу було настільки великим, що WhatsApp був змушений відкласти імплементацію нових термінів, запланованих на 8 лютого, та провести кампанію, щоб коректно та правильно пояснити користувачам зміни, які вони вносять.

Дані, відстежувані аналітичною фірмою App Annie, показують, що WhatsApp падає з восьмого найбільш завантажуваного додатка у Великобританії на початку січня до 23 січня. В той же час, Signal 6 січня навіть не входив до 1000 найкращих програм у Великобританії, проте до 9 січня він був найбільш завантажуваним додатком у країні.

Вірусні публікації, котрі широко розповсюджені на WhatsApp, стверджували, що політика конфіденційності надає службі право читати повідомлення користувачів і передавати інформацію своїй материнській компанії Facebook.

За словами Ніам Суіні, директора з державної політики WhatsApp: “Оновлення мало на меті зробити дві речі: увімкнути новий набір функцій навколо ділових повідомлень та “внести роз’яснення та забезпечити більшу прозорість” щодо вже існуючої політики компанії. “Ми не запускаємо жодних змін в обміні даними з Facebook ніде у світі”.

“Ми хочемо роз’яснити, що оновлення політики жодним чином не впливає на конфіденційність ваших повідомлень з друзями чи родичами”, – зазначив WhatsApp в оновленні, розміщеному на їх сайті. WhatsApp оголосив про затримку впровадження нових умов обслуговування і відкладе реалізацію своєї нової політики до 15 травня.

Джерело: The Guardian

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: