У новому ролику від агенції FEDORIV сімейна пара, заїхавши на WOG, намагається з’ясувати між собою, чи можливі дійсно безкоштовні кава та хот-доги, за які було сплачено бонусами з додатку PRIDE. Чи все це було включено у вартість раніше? Зрештою, емоційний діалог завершується цікавою розв’язкою.

«Постійним клієнтам завжди приємні прояви лояльності від компанії. Бо якісне пальне та послуги – це абсолютний must have, до якого наші клієнти вже звикли. А бонуси та подарунки додають приємного забарвлення будь-якій поїздці. Хто ж відмовиться від бонусної кави у подорожі? Ті, хто вже користується нашою програмою лояльності PRIDE, вже оцінили її переваги, а решті ми вирішили нагадати, що таке WOG PRIDE», – розкриває ідею кампанії Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

Рекламна кампанія створена з метою познамити нових клієнтів та нагадати постійним користувачам мережі WOG про переваги, які доступні в рамках програми лояльності WOG PRIDE: безконтактна оплата, уникнення черг (що особливо актуально в сучасних умовах), збереження історії всіх заправок і покупок у мережі WOG, можливість прорахувати витрати на конкретний маршрут/подорож, а також накопичення бонусних балів та використання їх за власним бажанням, що і стало сюжетом креативного ролику.

Ролик було відзнято креативною агенцією FEDORIV, у співпраці з якою WOG зараз реалізує масштабну кампанію «Всюди, де люди».

WOG

Мркетинг-директор – Віталій Старомінський
Арт-директорка – Тетяна Сладкая

FEDORIV

Бренд-лідерка – Тамріко Кебурія
Стратегиня – Валерія Тимотієвич
Діджитал-стратегиня – Юля Коляда
Копірайтер – Юра Шмиг
Арт-директорка – Таня Шеверева
Проєктна менеджерка – Аня Сальникова

23/32 films

Режисер – Олег Томін
Оператор – Женя Губренко
Виконавча продюсерка – Леся Січкіна
Продюсерка – Женя Білоус
Постпродакшн продюсер – Макс Кобзистий
Арт-директор – Даня Дубровський
Стиліст – Стас Ралько
Кастинг агентство – Easy casting
Постпродакшн студія – Camarados
Звукостудія – Baker Street
Колорист – Діма Василенко


Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об’єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

FEDORIV – провідна маркетингова агенція України. Протягом десяти років компанія працює з найбільшими національними брендами – «Моршинська», «Нова пошта», «Ощадбанк». Зараз FEDORIV починає виходити на інші ринки та працювати з закордонними компаніями.


Інформацію надано агенцією “Trembita PR Agency“. 

Читати більше: