У час, коли зі всіх інформаційних каналів та ресурсів лунають тривожні новини, мережа АЗК WOG запустила онлайн-проєкт «Карта добрих історій», аби показати українцям, що вони добрі, чуйні, людяні і мотивувати їх на хороші вчинки.

Проєкт виконаний у вигляді інтерактивної мапи України з локаціями добрих історій та пригод, що трапились під час поїздок на авто, у потягу або в аеропорту. Кожен бажаючий може поділитись власною історією доброти на дорозі. Для цього потрібно надіслати розповідь на сайт people.wog.ua.

Історію нанесуть на карту і створять до неї ілюстрацію. Свої історії вже розповіли відомі особистості та блогери, серед яких Сергій Притула, Андрій Колмачевський, Макс Фрай, Діана Червинська, Дядя Жора, Аревiк Арзуманова, Андрій Трушковський, Таня Парфільєва, Дмитро Дір, Таня Пренткович та ін.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Згадався мені випадок, коли ми ще не мали власного авто і ще навіть не зустрічались з Андрієм 😱 . Тоді в статусі друзів ми вперше удвох поїхали автостопом до Тернополя на фестиваль Файне місто 😍 Це ще був 2016 рік, застопили ми біля виїзду зі Львова фуру з водієм Олегом 😱 Звідки пам’ятаю досі його ім’я? Бо всю дорогу ми багато говорили, він розказував куди їздить, а ми двоє, що любимо подорожувати і хотіли б кудись поїхати 😅 Він дам нам свій номер, який ми маємо досі і сказав дзвонити, якщо буде бажання і він зможе нас взяти собою в дорогу 😅 Я звичайно не закликаю нікого теж так робити, але цю історію пам’ятаю досі 😌 Саме тоді ми вперше подружились з Андрієм, а потім коли вийшли ще довго говорили, що любимо подорожувати, але не маємо з ким 😅 Тоді Андрій був лише в одній країні, а зараз ми разом відвідали більше 16 😱 . Згадала цю історію та вирішила нею поділитись завдяки новому проекту @azkwog 💚 Карта добрих історій на якій кожен може поділитись своїм вдалим досвідом на дорогах України 😍🇺🇦 Можливо хтось підвіз, попхав машину чи врятував тваринку 😏 Думаю в кожного є такі історії 🚗 . Залишаю посилання 👇🏻 https://people.wog.ua/ ✔️ На карті також вже є історії зірок та інших блогерів, які вас здивують 😍 . Хто теж їздив автостопом в молодості?🤭😏🚗 #lviv #azkwog

Публикация от DIANA CHERVINSKA (@chervinska_)

Так, Андрій Колмачевський під час поїздки трасою Київ-Одеса врятував пару їжачків, які займалася коханням прямісінько на шосе. Дядя Жора підібрав пораненого собаку і відвіз до ветеринара, Андрій Трушковський застряг з друзями у ретро автівці без ключа та мобільних телефонів — зачинились дверцята і всі пасажири дружньо шукали варіанти, як вибратись з полону, Дмитру Діру купила сендвіч у Інтерсіті прекрасна дівчина, якій він згодом повернув кошти з відсотками, Аревік Арзуманова побачила, що таке справжня автосолідарність, а Сергій Притула розповів, як уся Західна Україна допомагала йому добратися до мами з Микуличина в Збараж.

«Зараз ми всі знаходимося в незвичному становищі — недосліджений вірус, карантин, невизначеність завтрашнього дня… Все, що стосується правил безпеки та необхідної фінансової допомоги — зрозуміло. Але ж потрібно подбати і про психологічний та моральний стан людей, які щодня тонами отримують тривожні новини. Тому ми вирішили створити позитивний проєкт, який розбавить вир щоденного негативу та підніме настрій людям. Нашій компанії надзвичайно близька тема доріг. Тому виникла ідея зібрати хороші унікальні історії, які трапилися з людьми саме на дорогах України. Адже добрі історії на дорогах створюють не дороги, а люди! І про це варто розповідати. Так з’явилась “Карта добрих історій”, де головними героями є добро, взаємодопомога й людяність», — говорить Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

  

 

Джерело: instagram.com/explore/tags/azkwog/

Читайте більше:

View this post on Instagram

#proмаркетинг #proдіджитал

A post shared by PRO Ідеї (@proideicom) on