Традиційно в День Вишиванки мережа АЗК WOG дарує українцям пізнавальні проекти з метою розкрити більше знань про нашу культуру та звичаї.

Цього року, враховуючи карантин, було створено цікаву відеоекскурсію «Всесвіт української вишиванки» в Музеї Івана Гончара.

«Щороку ми реалізуємо проекти для популяризації вишиванки. Це наш внесок у культурний розвиток нації. За фактом запуску «Всесвіт вишиванки» ми бачимо щире бажання українців поглинати подібну інформацію. Головне, щоб це було інформативно і інтерактивно », – підкреслює Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Ідея та продюсер проекту: Агенція Trembita PR.
Учасники: Арсеній Фінберг, засновник агентства авторських екскурсій «Цікавий Київ» та Ігор Турейскій, історик, етнограф. 

«У нас було кілька ідей, яким може бути проект на честь Дня Вишиванки в 2020 році. Однак, з огляду на карантинні заходи і мету – охопити більше молодої аудиторії, ми вирішили відправити українців на відеоекскурсію. Було підібрано круту локацію, де знаходиться одна з найбільш багатих колекцій вишиванок – НЦНК Музей Івана Гончара. Викликом для нашої команди було – за 5-7 хвилин занурити глядача в атмосферу, максимально наблизити його до відчуття, що він сам знаходиться в музеї, але при цьому це має бути свіжо і не нудно», – розповідає Дарина Сухенко, співзасновник і креативний директор Trembita PR.

WOG запрошує українців подивитися відеоекскурсію всією сім’єю.