Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах.

Закриті кордони – не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими маршрутами та локаціями – вирішили у компанії WOG та анонсували запуск літньої акції «Мандруй всюди», кульмінацією якої стане розіграш суперактуального для мандрівок країною призу – будинку на колесах.

«Мандруй всюди» стане продовженням діючої промо-кампанії мережі WOG «Всюди, де люди». Акція проходитиме з 7 липня по 13 вересня 2020 р по всій мережі АЗК WOG та WOG Cafe.

Механіка акції

Щоб стати учасником акції, потрібно 7 разів придбати пальне, продукцію WOG CAFE або товари з асортименту WOG MARKET. Кожна операція – ототожнюється як одна зупинка у такому собі квесті. Всі учасники, які дісталися сьомої зупинки – беруть участь у розіграші головного призу. Кожна зупинка буде фіксуватись та друкуватись на чеку.

Проморолики кампанії

Промо-кампанію акції розроблено разом з агенцією Fedoriv, з якою WOG співпрацює вже понад півтора року. В рамках кампанії знято три відео-ролики, один кі-віжуал та записаний радіо-ролик. 

Основний месседж всіх промо-матеріалів – мандрувати будь-куди з домашнім комфортом та затишком – досвід, від якого неможливо відмовитись. Це весело, цікаво та дуже зручно! 

У компанії WOG наголошують, що на кожній зупинці учасників будуть чекати приємні сюрпризи – додатково розіграні бонусні літри пального, кава та фірмові хот-доги. Також у фіналі серед всіх учасників акції будуть додатково розіграні велосипеди та електросамокати. Додатково передбачена можливість проходження кілька кіл по сім зупинок. У такому випадку, шанси на перемогу зростають.

 

«Будинок на колесах – це втілення мрії мандрівника: активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку. Це досить популярний у Європі та Америці стиль подорожей. Ми хочемо подарувати таку нагоду українцям. Адже у нашої країни великий потенціал для авто-мандрівок, ми маємо багато неймовірних місць та цікавих маршрутів. І зараз найкращий час відкрити їх для себе. Саме в цьому ідея акції «Мандруй всюди»: всюди, де люди, всюди, де цікаво, всюди, де радо приймуть. Таким чином, авто-подорожі можуть бути не тільки цікавими, а й по-домашньому затишними та комфортними», – коментує Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

 

Переможців буде визначено 14 вересня за допомогою рандомайзера на сторінках WOG у соцмережах. З офіційними правилами участі в акції можна ознайомитися тут.

 

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об’єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

FEDORIV – провідна маркетингова агенція України. Протягом десяти років компанія працює з найбільшими національними брендами – «Моршинська», «Нова пошта», «Ощадбанк». Зараз FEDORIV починає виходити на інші ринки та працювати з закордонними компаніями.

 

Читати більше: