Facebook оголосив про новий простір співпраці Horizon Workrooms VR, який, за його словами, є “одним із найкращих способів працювати, якщо ви не можете бути фізично разом”.

 

Як пояснює Facebook: “Робочі кімнати Workrooms – це віртуальний простір для зустрічей, де ви та ваші колеги зможете краще працювати разом з будь-якого місця. Ви можете приєднатися до наради у віртуальній реальності як аватар або зателефонувати у віртуальну кімнату зі свого комп’ютера за допомогою відеодзвінка. Ви можете використовувати величезну віртуальну дошку та намалювати разом ідеї, внести комп’ютер і клавіатуру в VR, щоб працювати разом з іншими, або просто вести виразні розмови, які більше нагадують, що ви разом особисто».

 

Як зазначає Facebook, користувачі можуть приєднатися до робочої кімнати або за допомогою аватара віртуальної реальності, або за допомогою відеозв’язку, при цьому користувачі підключаються до відео, а не через гарнітуру віртуальної реальності, відображену на віртуальному відеоекрані – “так само, як справжня конференц-зала”.

“Ми підтримуємо разом до 16 осіб у VR разом і до 50 осіб усього за викликом, включаючи учасників відео”.

Досвід Workroom також відтворює елементи вашого робочого простору в реальному світі, при цьому відвідувачі можуть користуватися клавіатурою настільного комп’ютера та отримувати доступ до файлів зі свого домашнього ПК, які потім можуть відображатися у віртуальній кімнаті.

Віце-президент Facebook Reality Labs Ендрю Босуорт поділився цим прикладом зустрічі в робочих кімнатах:

Учасники зустрічі можуть завантажити будь -яку інформацію, представлену на спільній дошці віртуальної реальності, тоді як ця опція також підтримує просторовий звук, покращуючи сенсорний досвід і знову по-новому відтворюючи зустрічі в реальному світі.

Робочі кімнати Horizon

Що, звичайно, зараз могло б ідеально підходити на тлі постійних карантинів та, здавалося б, нескінченних обмежень фізичної взаємодії.

Але навіть після поточного періоду карантину очікується, що віддалена робота залишатиметься все більш популярною та затребуваною пропозицією працевлаштування. Дійсно, на думку деяких аналітиків, протягом наступних чотирьох років близько 70% робочої сили будуть працювати віддалено щонайменше п’ять днів кожного місяця.

Гнучкість роботи у вашому власному просторі, а також усунення часу на роботу, зараз є реалістичною пропозицією для багатьох, і вона виглядає готовою, принаймні, до певної міри, у багатьох професіях.

Можливо, тоді зустрічі з віртуальною реальністю могли б бути ідеальним доповненням, забезпечивши знайоме відчуття фізичної активності та взаємодії під час набору з вашої домашньої бази. Це також узгоджується з більшою амбіцією Facebook інтегрувати VR як основну пропозицію, перетворивши її функціонально за межі ігор та у більш універсальний, практичний інструмент.

Що вказує на Метавсесвіт, цифровий другий світ, який має стати новою реальністю, свого роду, багато в чому, для багатьох людей у ​​всьому світі. Існує думка, що Metaverse з часом переросте у всеохоплюючу цифрову сферу, де ви зможете спілкуватися, робити покупки, шукати розваг та працювати, навіть не виходячи із затишку свого дому, якщо ви цього не хочете.

Це, очевидно, має більш широкі соціальні та економічні наслідки, але генеральний директор Facebook Марк Цукерберг вже заявив про свою претензію на цей новий віртуальний простір, нещодавно зазначивши, що Facebook з часом стане “компанією Metaverse”.

Концепція все ще може виглядати надуманою, і це далеко не практична реальність, але з Facebook вже поставлено близько 5 мільйонів гарнітур Oculus VR (останній пристрій Oculus Quest 2 продано більше, ніж усі інші гарнітури Oculus разом узяті), і більш соціальний та розважальних заходів, які вже рухаються в Інтернеті, настав час для наступного етапу.

І, можливо, робочі кімнати Horizon складуть ще одну ключову частину цієї цифрової картини.

Це, безумовно, варто розглянути, і оскільки інструменти віртуальної реальності стають все більш звичними, ви можете поспорити, що все більше людей будуть прагнути використовувати їх для більш широкого кола цілей.

Джерело: Social Media Today 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: