Які бренди в Україні мають найбільш популярні YouTube-канали.

Згідно з даними сервісу незалежної зовнішньої аналітики, серед YouTube-каналів категорії “бренди” в Україні найбільш популярними є міжнародні бренди та рітейлери: Samsung Ukraine, Rozetka, F.ua, Фокстрот та інші. 

*Дані станом на 5 жовтня 2020 року. 

Відеомаркетинг — складова успішних рекламних кампаній брендів. Однак, бренди запускають свої канали на YouTube не тільки для того, щоб поширювати контент на цій платформі, а також, більшою мірою, з метою запускати відеорекламу з Google Ads, націлюючись на захоплення нової цільової аудиторії та взаємодію з наявною.

Тому за вказаними вище статистичними даними про успішностість каналів брендів можна підбивати також висновки щодо активності застосування брендами діджитал-реклами в Google. 

PRO Ідеї стежить за маркетинговою активністю компаній в Україні для того, щоб ви мали доступ до найсвіжішої інформації про успішно реалізовані кейси для їх впровадження у своєму бізнесі. 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: