Відеосайт YouTube, що належить Google, опублікував новий звіт про культуру та тенденції під час Cannes Lions.

YouTube випустив новий звіт “Культура та тенденції” в понеділок у Каннах, де вивчалося, як люди використовували відео для підключення та пошуку спільноти під час пандемії, і виокремлено три ключові тенденції для маркетологів.

Менеджер з маркетингу продуктів Google для маркетингу рекламних оголошень на YouTube Джина Шалаві написала у своєму дописі в блозі: «Відчувати зв’язок – це основна людська потреба, і швидке прийняття відео як інструменту для задоволення цієї потреби показує, наскільки цей засіб стало необхідним для такої кількості людей. Створення почуття спільності, взаємозв’язку та участі – це все швидкі шляхи, які допомагають людям почуватися більш зв’язаними, і, роблячи це, бренди мають можливість використовувати свою креативність та розваги, щоб надати глибший рівень цінності нашому життю”.

Перегляд у прямому ефірі та одночасний перегляд допомагають людям набути відчуття спільності

Шалаві написала: “Коли країни у всьому світі заблокувались, невеликі зв’язки, завдяки яким люди почувались частиною спільноти, випадковий чат з незнайомцем на весіллі спільного друга, стьоб з іншими вболівальниками під час перегляду гри вашої спортивної команди – майже зникли. Тож не дивно, що люди звернулися до Інтернет-відео, щоб заповнити цю прогалину. Перегляд відео з іншими, фізично чи у віртуальному світі, підвищує безпосередність, створюючи сильніше відчуття зв’язку”.

 

Успіх: прямі трансляції

YouTube виявив, що 85% користувачів переглядали пряму трансляцію на платформі за останні 12 місяців, про що свідчить приземлення марсохода НАСА Perseverance на Марс, який на піку зібрав понад 2 мільйони одночасних глядачів.

 

Успіх: роби зі мною

Що стосується одночасного вмісту, відео, що дозволило глядачам стежити за ними, поки творці виконували попередньо записані дії, також викликало почуття спільності. YouTube заявив, що відеоролики “зі мною” на такі теми, як прибирати зі мноюприкрашати мене та навчатись зі мною, у 2020 році набрали понад 2 мільярди переглядів у всьому світі.

Як кордон між державним та приватним колапсом, глядачі відео шукають відповідний контент

Шалаві написала: «За останній рік, коли наші будинки стали офісами, віртуальними школами та дитячими садами, колись чітка межа між нашим державним та приватним життям зникла. Своєю чергою люди відчували менший тиск на проектування нереальних образів свого життя і все частіше очікували того ж від своїх улюблених творців та від вмісту, який вони виробляли”.

YouTube вказав на те, як пізні вечірні ток-шоу, такі як The Daily Show, походять з домів їхніх господарів, роблячи їх схожими на користувачів YouTube, а кількість переглядів каналу The Daily Show торік зросла на 45%.

 

Захоплюючі відео заохочують до спільності

Шалаві писав: “Використання мультисенсорних носіїв для занурення глядача у досвід є більш популярним, ніж будь-коли, оскільки цифрове відео виходить за рамки очікуваних аудіовізуальних умов і стає більш досвідченим”.

Відеосайт, що належить Google, виявив, що танцювальні тенденції стали загальносвітовими хітами, наприклад, виклик південноафриканській #Jerusalema, який набрав понад 600 мільйонів переглядів.

Джерело: YouTube, Adweek

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.