YouTube додає ще нові показники, які допоможуть покращити продуктивність вашого каналу, з конкретним уявленням про елементи кожного відео, які максимізують залучення аудиторії, за допомогою покращеної статистики утримання.

Минулого року YouTube додав нову статистику утримання аудиторії для відео, яка надає інформацію про те, де залучаються глядачі, а також про припинення відтворення, щоб допомогти покращити ваш підхід до контенту.

 

Утримання аудиторії YouTube
 

Тепер YouTube прагне покращити це, надавши більш порівняльну інформацію та більш конкретні заходи щодо сегментів у кліпах.

По-перше, YouTube додає в діаграму новий “типовий” рядок порівняння утримання, який підкреслює регулярну ефективність утримання вашого каналу, даючи вам негайний орієнтир для кожного кліпу.

 

Утримання аудиторії YouTube
 

Як ви можете бачити на цьому зображенні, нова сіра лінія покаже, де ви зазвичай бачите випадання глядачів у відео порівняльної тривалості, що дасть вам краще уявлення про відносну продуктивність кожного з ваших завантажень. 

Врешті-решт, YouTube також хоче розширити це за межами ваших власних кліпів, при цьому лінія “Типовий” включає відеопродукцію на інших подібних каналах, але цей елемент все ще працює.

YouTube також прагне надати порівняльні діаграми для різних елементів, з можливістю відображення ваших списків ефективності за допомогою “Intro”, “Top Moments”, “Spikes” та “Dips”.

 

Статистика утримання аудиторії YouTube

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, за допомогою нових даних статистики зберігання ви зможете побачити, які з вас відео виконують вище або нижче ваших звичайних показників ефективності в кожній з цих категорій, що допоможе вам ще більше вдосконалитись ключові аспекти, які приваблюють глядачів ваших кліпів.

На додаток до цього, YouTube також додає підтримку розділів у діаграмі, які покажуть вам, які конкретні елементи сприяють кращій реакції та утриманню ваших кліпів.

 

Дані про збереження YouTube
 

Це важливо, тому що YouTube прагне додати більше розділів по всій панелі, запровадивши автоматичні розділи, які врешті-решт допоможуть платформі надати більше вказівок та можливості пошуку відеокліпів.

 

Розділи YouTube

 

Таким чином, ефективність розділів може стати набагато важливішим чинником, особливо якщо компанія Google почне використовувати розділи в результатах пошуку. За допомогою цієї нової діаграми ви зможете побачити, наприклад, якщо значну кількість користувачів цікавить лише певний сегмент, що могло б дати вам більше імпульсу для подальшого вивчення цього елемента або скоротити додаткові деталі у вашому кліпи.

Це цінна інформація, яка містить більш конкретні вказівки щодо ефективності перегляду, які можуть зіграти велику роль у визначенні стратегії вашого відеовмісту. Наприклад, якщо ви бачите стрибки в певних елементах, ви можете краще зрозуміти, чому це відбувається, і тоді це може вказати в правильному напрямку для посилення взаємодії з майбутніми кліпами.

Принаймні, варто буде експериментувати. Ви можете дізнатися більше про останні оновлення показників YouTube тут.

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Ваші маркетологи тут з вами 24/7 😜 ##proідеї ##маркетинг ##бизнес ##smm ##діджиталмаркетинг ##диджиталмаркетинг

♬ оригинальный звук – Валерия Маркина

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.