Згідно з новим звітом YouTube, у першій половині 2021 року понад 2,2 мільйона відео YouTube було порушено скаргами щодо авторських прав, які згодом були скасовані. Звіт про прозорість авторських прав, який було опубліковано вперше вчора та містить дані за першу половину 2021 року.

YouTube стверджує, що переважна більшість претензій і запитів на видалення походить від технології автоматичного виявлення за допомогою інструментів Copyright Match і Content ID. 

У першому півріччі 2021 року через Content ID було подано понад 722 мільйони претензій, що становить понад 99% усіх дій щодо авторських прав на YouTube, і понад 1,6 мільйона запитів на видалення було надіслано за допомогою Copyright Match Tool у першій половині 2021 року.

2,2 мільйона неправильних претензій становлять менше 1% від загальної кількості претензій щодо авторських прав, опублікованих у першому півріччі цього року. Згідно з повідомленням, у випадках, коли виникають суперечки, понад 60% рішень вирішуються на користь завантажувачів. 

Станом на вересень 2021 року YouTube має понад 50 мільйонів підписників Premium і Music, включаючи пробні періоди, у 95 країнах, а завдяки Content ID YouTube створив новий потік доходу від підтримуваного рекламою контенту, створеного користувачами, сплачуючи власникам прав понад 5,5 мільярдів доларів США лише з реклами станом на грудень 2020 року, із контенту, на який заявлено права та монетизується за допомогою інструменту.

«Жодна система не є досконалою, і, незважаючи на те, що доступ до Content ID обмежений партнерами з продемонстрованою потребою в масштабованому рішенні, робочих знаннях про авторські права та необхідних ресурсах для керування складним інструментом, помилки все ще трапляються. Станом на липень 2021 року було оскаржено менше 1% усіх претензій Content ID, поданих у першому півріччі 2021 року. Коли виникають спори, процес, наданий YouTube, забезпечує реальний захист, і понад 60% цих суперечок було вирішено на користь користувача, який завантажив контент,” – повідомляє YouTube. 

Джерело: YouTube

 

@proidei.com

Зарплати маркетологів в Україні 🔥

♬ оригинальный звук – Никита Карпов

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: