Під час відключення не вдавалося завантажити жодне відео.

YouTube відновився після всесвітнього простою, який заважав завантажувати відео приблизно одну-дві години цієї ночі. YouTube о 2 ночі за Києвом підтвердив, що щось відбувається. 

 

 

Проблема, схоже, торкнулася й інших служб, які використовують інфраструктуру YouTube, включаючи YouTube TV та фільми та телешоу, які ви купували б через Google TV (раніше відомий як Google Play Movies & TV). Ніхто не міг їх завантажити.

На початку перебоїв веб-сайт YouTube, здавалося, завантажувався чудово, але самі відео постійно показували колесо завантаження. Потім перегляд усіх відео став неможливим. Це виглядало так:

Приблизно о 4 ранку за Києвом YouTube дав зрозуміти, що проблему вирішили, і все незабаром запрацює. 

 

Здавалося, все повернулося до нормального стану вже о 04:15 за київським часом, але відтворення YouTube на різних пристроях було різним, десь виникали повідомлення про помилки, які зникнуть після оновлення додатку YouTube. оновленням. 

DownDetector продемонстрував справді величезну кількість повідомлень користувачів про проблеми з YouTube, вказуючи на те, що проблема була широко розповсюдженою – графік DownDetector досяг максимуму – понад 285 500 звітів користувачів менш ніж за годину. 

 

Джерело: downdetector.com

Перебої в роботі гігантів нагадують про важливість резервного збереження всієї інформації, яку ви поширюєте в мережі. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: