YouTube заявляє, що впродовж найближчих тижнів випустить свою нову опцію Clips на 10 разів більше каналів, надаючи ще один спосіб поділитися певними сегментами з відео YouTube.

Clips дозволяє користувачам вибрати та поділитися невеликою частиною відповідного відеокліпу (тривалістю до 60 секунд), який потім відтворюватиметься у циклі безпосередньо на сторінці перегляду оригінального відео.

Ось приклад роботи YouTube Clips:

Після створення кліпу ви можете поділитися ним із соціальними мережами або електронною поштою, при цьому YouTube виділить нову URL-адресу для відеокліпу.

Наприклад:

Я маю на увазі, нічого страшного – було б краще, якби це був автоматичний виробник GIF чи тому подібне (що є можливістю за допомогою сторонніх інструментів, і YouTube на одному етапі працював над власним виробником GIF). Але в будь-якому випадку, це ще один варіант обміну відео YouTube, і він може стати в пригоді для виділення конкретних сегментів та / або моментів у ваших соціальних стрічках.

Але до цих пір у небагатьох каналах була доступна опція Clips. На довідковому сайті YouTube він зазначає, що Clips зараз «обмежений альфа-версія», зосереджена на творцях ігор та допомагає максимізувати обмін ігровим вмістом.

Це не обов’язково зміниться з цим розширенням, при цьому YouTube зазначає, що фокус Clips залишиться на творцях ігор.

Якщо канал має доступ до кліпів, ви побачите цю кнопку під екраном відтворення відео.

Кліпи YouTube

Він повинен почати з’являтися частіше, тому зверніть увагу на нього та проведіть тест, якщо хочете отримати більш глибоке уявлення про те, як це працює.

YouTube також додає новий лічильник переглядів кліпів для придатних каналів, забезпечуючи спосіб відстеження взаємодії кліпів.

Кліпи YouTube

Це не новаторсько, але це може бути цікавим варіантом, і знову ж таки, це забезпечує інший процес залучення та створення коротших кліпів із ваших довших завантажень на YouTube.

І як ми вже бачили у TikTok, короткі відеокліпи зараз дуже популярні.

Це може бути варто врахувати у вашому процесі, оскільки він з часом стає доступним для більшої кількості каналів.

Детальніше про кліпи YouTube ви можете прочитати тут.

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.