YouTube тестує нову опцію, яка автоматично надасть новий формат посилань для будь-яких місць, згаданих у кліпах YouTube, а також тепер дозволить творцям автоматично редагувати розділи з текстовими описами.

Згадані місця можуть бути важливими для бізнесу – як описує YouTube: «Ця нова функція у вікні опису відео надасть користувачам легкий та привабливий спосіб дізнатися про місця, згадані у відео».

YouTube зазначає, що досі творцям доводилося додавати текстові посилання, щоб додати інформацію про місця, згадані у відео. Нова функція автоматично додасть новий формат візуальних посилань для відео, де YouTube може виявити згадку про місце.  

YouTube каже, що розпочне тестування формату з вибраними відео про страви та напої, а в майбутньому буде ще більше.

YouTube також тестує нову опцію “Колекції” для підписок на канали, яка полегшить користувачам пошук відео в різних категоріях на основі каналів, які вони вибрали.

 

Колекції YouTube

Як пояснює YouTube: «Щоб полегшити глядачам організацію та швидкий пошук контент у вашій стрічці підписок, ми тестуємо настроювані «колекції», які відображатимуться у верхній частині вашої стрічки. Якщо ви берете участь у експерименті, ви побачите, що ми починаємо з колекції “Вибране”, яка базується на підписках, які ви нещодавно дивилися. Ви можете редагувати свої колекції, включно з колекцією «Вибране», просто додаючи або видаляючи канали зі свого вибраного. Ви також зможете створювати нові колекції на теми, творців та іншого контенту, який вам подобається».

Ідея полягає в тому, що це полегшить користувачам сортувати свої підписки, щоб у будь-який момент знаходити контент, який їм цікавить, на основі обраних ними тем, що може допомогти їм не пропустити жодного завантаження з їхні улюблені творці.

YouTube також тестує автоматичні субтитри, які можна редагувати, коли творці можуть змінювати описи, додані до автоматично призначених сегментів у деталях відео.

 

Редагувати субтитри на YouTube
 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, тепер, коли додані автоматичні розділи, творці зможуть перейти до деталей відео та додати власний текст, надаючи більше можливостей узгодити ваш контент із звичайними пошуковими запитами чи елементами.

Нарешті, YouTube також тестує нову «керовану політику», щоб допомогти авторам, коли вони працюють над проблемою політики.

«Ми почули відгуки про те, наскільки важким і розчаровуючим може бути цей процес, тому ми сподіваємося, що надання більш чіткого уявлення про те, як рухатися вперед, допоможе у ці стресові моменти. Тепер творці отримають більше інформації про те, як діяти, коли вони отримають порушення правил спільноти, і отримають більш чіткі варіанти, як це вирішити».

Усунення порушень політики стало основним розчаруванням у творців YouTube, і цей новий процес надасть додаткові вказівки та допомогу в цьому процесі, що може стати великою підмогою, якщо буде працювати за призначенням.

Кожне з цих нових оновлень матиме різний рівень користі, але для маркетологів автоматизовані основні моменти згадки місць можуть бути дуже важливими.

Джерело: YouTube

 

@proidei.com

Курси з діджитал-маркетингу – БІЛЬ 🤧🤯

♬ original sound – Похититель Ароматов Шура Стоун

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: