YouTube продовжує приділяти більше уваги коротким відео, з новим доповненням до настільної версії сторінок каналів YouTube, яке відображатиме відеоролики з кожного каналу (якщо доступно) в окремому елементі.

Підпишіться на наш YouTube-канал

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, тепер, коли канал завантажив короткі відео, вони відображатимуться в окремому розділі, надаючи контанту Shorts більш конкретну увагу та, ймовірно, залучаючи більше глядачів, що також може зробити короткі відео більш важливим елементом реклами. 

Що, знову ж таки, відповідає тенденціям використання та зацікавленості коротких відеокліпів. Справді, нещодавно YouTube повідомив, що на сьогоднішній день відеоролики зібрали понад 5 трильйонів переглядів, і з огляду на те, що короткометражні ролики популярні, зокрема, в Індії, має сенс для YouTube орієнтуватися на формат, де він може, і допомогти його творцям підвищити ефективність свого каналу. через формат.

Проти TikTok

Саме тут YouTube прагне посилити розвиток Shorts і посилити тиск на TikTok. Замість того, щоб створювати окремий додаток Shorts, щоб безпосередньо працювати з TikTok, YouTube створює Shorts як додатковий елемент до вашого основного каналу YouTube, де творці YouTube можуть заробляти найбільше грошей, і, більш відверто пов’язуючи ці два, YouTube сподівається продемонструвати свій ширший потенціал монетизації провідним відеозіркам, що може зробити загальну пропозицію YouTube набагато привабливішою, ніж TikTok, який ще не має порівнянного процесу отримання доходу.

Цей новий дисплей є наступним елементом у цьому поштовху, завдяки якому Shorts зосереджується на ключовому місці в ширшому діапазоні каналу творців, допомагаючи рекламувати як глядачам, так і залучати більше переглядів для кожного.

Новинки YouTube

На додаток до цього, YouTube також запустив оновлений процес редагування каналів на мобільних пристроях, нові користувацькі ескізи для відео на вимогу та оновлений відображення списків статі користувачів в аналітиці.

 

Гендерна статистика YouTube

 

Але полиця Shorts є ключовим оновленням, і оскільки YouTube продовжує досліджувати нові способи як створювати короткі відеокліпи, так і тиснути на TikTok, ви можете посперечатися, що більше зірок TikTok справді будуть дивитися так, як YouTube, особливо коли це роблять інші. перейдіть і почніть заробляти великі долари на їхньому вмісті.

TikTok може бути крутішою платформою, але гроші говорять, і в кінцевому підсумку вони можуть кричати, якщо більше провідних зірок справді змінять.

Джерело: YouTube

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Оновлення від #tiktok ⚠️ Шукайте в правилах спільноти #smm #лайфхак ♬ оригинальный звук – #русскиймолдован

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: