YouTube прагне допомогти більшій кількості авторів забезпечити угоди з фірмовим контентом за допомогою нового доповнення «MediaKit» у YouTube Studio, яке допоможе їм краще сформулювати презентацію свого каналу для потенційних рекламних партнерів у програмі.

 

YouTube MediaKit

 

Як ви можете бачити на цьому знімку екрана, новий дисплей MediaKit, який незабаром стане доступним на вкладці BrandConnect у YouTube Studio (для тих, хто зареєструвався), надаватиме доступний підсумок аудиторії вашого каналу та статистики глядачів, у тому числі підписників, унікальних глядачів, середній час перегляду кліпу тощо. Менеджери каналів також зможуть оновлювати біографію свого каналу на цьому дисплеї, що не вплине на їх загальнодоступну біографію в додатку.

Список також включатиме більш глибокі дані про аудиторію, зокрема демографічні дані та інтереси аудиторії.

YouTube MediaKit

 

Менеджери каналів також зможуть вибрати чотири пропоновані відео для демонстрації на дисплеї, а в списку також будуть висвітлені попередні оплачені партнерства для додаткової довідки.

Цю інформацію потім можна буде шукати за брендами-партнерами BrandConnect для потенційних угод із фірмовим контентом, а менеджери каналів також зможуть завантажити список у форматі PDF, який вони потім також зможуть переслати потенційним партнерам.

 

Цінність новинки

Це гарне доповнення, яке допоможе користувачам YouTube краще продемонструвати потенційну цінність своїх каналів для просування бренду, що може допомогти їм отримати більше угод, а також надасть брендам більше вибору щодо розміщення оголошень у додатку на основі охоплення та уявлення про покупки.

Що є величезним додатком для YouTube, особливо якщо врахувати зростання кількості людей, які переглядають контент YouTube на своїх домашніх телевізорах. Більше 120 мільйонів людей зараз переглядають контент YouTube на своїх домашніх телевізорах щомісяця, що відзначає сплеск інтересу під час пандемії, і завдяки цьому YouTube може ефективно запропонувати традиційний резонанс телевізійної реклами з набагато більш розширеним націлюванням і фокусуванням.

Це означає нижчу вартість, а це означає, що більше компаній тепер можуть розглянути альтернативну форму телевізійної реклами для просування своїх продуктів і послуг. І оскільки більше авторів надають більше цієї інформації, це ще більше покращує пропозицію YouTube, а також, знову ж таки, дає творцям більше можливостей заробляти більше грошей на своїх кліпах YouTube.

YouTube каже, що нова опція MediaKit буде доступна для творців у США, Великобританії та Канаді «протягом наступних кількох місяців».

Джерело: YouTube

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Обломали читаку 😅 Дерев шкода #книги #бизнес #маркетинг ♬ оригинальный звук – gres3

 

 

Послуги PRO Ідеї