YouTube прагне вдосконалити свої інструменти пошуку в додатках, додавши нові розділи відео у результатах пошуку та розширивши доступ до контенту різними мовами, щоб розширити можливості пошуку.

Велике оновлення – це розділи відео у пошуку. Ще в липні YouTube оголосив, що буде впроваджувати автоматизовану сегментацію розділів для всіх завантажених відеокліпів, а система YouTube працюватиме над визначенням ключових елементів у кожному відео, щоб покращити та вдосконалити навігацію користувачів. 

Тепер ми бачимо, як саме YouTube прагне використовувати цей елемент у своїх інструментах пошуку.

Учора YouTube додав новий елемент пошуку, який дозволить користувачам відточувати пошук до певних елементів кожного кліпу, щоб швидко знайти точний розділ, який вони шукають.

Як ви можете бачити тут, тепер, коли відео відображається в результатах пошуку YouTube, ви також зможете натиснути на нове спадне меню “Розділи”, яке дозволить вам підключитися до певних елементів цього кліпу , безпосередньо з результатів пошуку.

Як пояснює YouTube: “До цього часу, коли ви шукали відео для перегляду на YouTube, ви бачили б мініатюрні зображення кожного відео. Це дало вам можливість зібрати короткий знімок вмісту відео. Тепер ви зможете приймайте ще більш обґрунтовані рішення щодо того, що ви будете переглядати, через розділи відео безпосередньо на сторінці пошуку. Коли вони є, ці зображення з позначкою часу детально описують різні теми, які охоплюються у відео, і дозволяють вам краще оцінити відео, яке ви збираєтесь переглянути. . Ви також можете перейти безпосередньо до розділу, найбільш відповідного вашим інтересам”.

Зауважте, що це поки що доступне не для всіх відео. Згідно з первинним оголошенням YouTube про автоматизовані розділи, ще не всі відео підлягають автоматичній сегментації, але з часом це буде місце, де YouTube рухається, оскільки він прагне покращити відкриття, надаючи більш конкретні збіги сегментів відео для кожного запиту. 

Варто відзначити також, що творці можуть редагувати автоматично додані сегменти у своїх кліпах або вручну вводити власні, що може дати нову можливість для відкриття.

Як ви можете бачити у наведеному вище прикладі, кожна глава окремо позначена і названа – і для маркетологів, і для тих, хто прагне максимізувати свої пошуки відео, можливо, варто перевірити сегментацію їх кліпів та оптимізувати ці назви глав на основі відносного пошуку ключових слів гучність. Якщо ви знаєте, що люди шукають інформацію про “чорні шнурки”, і у вас є певний сегмент відео про це, ви можете додати цю назву до свого кліпу вручну.

Однак не надсилайте спам із термінами, не пов’язаними з вашим відео. Google досить добре виявляє цей вид неправдивої діяльності.  

На додаток до цього, YouTube також розгортає приклади відео автоматичного відтворення у ескізах результатів пошуку на мобільних пристроях (вже доступні на робочому столі), а також запускає новий тест, який показуватиме результати пошуку з інших мов з автоматично перекладеними підписами.

“Це означає, що хтось у Таїланді може дізнатися про квантову фізику від професора Массачусетського технологічного інституту або глядачі в Бразилії можуть дослідити Великий каньйон з дому з підписами їхньою мовою. Ми почнемо доповнювати результати пошуку відеороликами англійською мовою та плануємо розширювати на більшість мов. Ми сподіваємось, що весь глобальний контент стане доступнішим за допомогою перекладених підписів і допоможе творцям охопити більш глобальну аудиторію”.

Нарешті, YouTube також хоче надати більше контексту для деяких пошукових запитів YouTube, додавши додаткові посилання на певні теми для веб-сайтів, отримані через пошук Google. В ідеалі це допоможе користувачам отримати більше джерел даних для невеликих обсягів та/або спірних результатів пошуку, що може допомогти керувати пошуковими запитами, навіть якщо відеовміст недоступний. 

Це корисні доповнення, які мають прямий вплив на оптимізацію відео та процес виявлення, і якщо ви серйозно ставитесь до маркетингу YouTube, варто буде трохи глибше вивчити кожен елемент, щоб визначити потенційний вплив та потенціал вашого контенту.

Детальніше про автоматичні розділи відео YouTube можна прочитати тут.

Джерело: YouTube, SMT

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.