YouTube оприлюднив кілька нових оновлень у своєму мобільному додатку YouTube Studio, які нададуть творцям більше гнучкості в управлінні своїми каналами на ходу, а також спрощують моніторинг продуктивності як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої, а не змушують менеджерів каналів входити в систему на настільному пристрої.

Нові фільтри пошуку коментарів

Найбільше оновлення – це додавання нових фільтрів пошуку для коментарів, що дає творцям більше способів максимізувати взаємодію з шанувальниками.

Оновлення YouTube Studio

Як ви можете бачити тут, у верхній частині екрана доступні нові фільтри для пошуку коментарів на вашому каналі.

Ці нові параметри фільтра включають:

Статус відповіді:  я вже відповів на цей коментар?
Містить запитання:  чи містить коментар запитання?
Кількість підписників:  чи має коментатор хоча б певну кількість підписок?
Статус передплатника:  коментатор публічно підписаний на мене?
Статус учасника: чи  є коментатор учасником каналу?
Пошук:  чи містять коментарі конкретне слово, яке я хочу шукати?

Це дає вам набагато більше можливостей реагувати на ключові коментарі зі свого мобільного пристрою, гарантуючи, що вони вчасно обробляються, що може бути надзвичайно корисним доповненням для тих каналів, які отримують багато коментарів.

 

Нові елементи аналітики YouTube Studio

YouTube також додав нові елементи аналітики до програми YouTube Studio, наблизивши її до настільної версії, включаючи статистику глядачів, які повернулися, порівняльну кількість переглядів тощо.

Оновлення YouTube Studio

YouTube стверджує, що в майбутньому він буде працювати над тим, щоб будь-які показники, додані до настільної версії програми, також були доступні на мобільній платформі, забезпечуючи більший паритет і корисність між ними.

Користувачі Mobile Studio тепер також можуть оскаржувати рішення щодо монетизації відео через додаток, а також додано більше параметрів валюти на дисплей, щоб допомогти творцям краще зрозуміти прогрес монетизації.

Ви можете знайти налаштування валюти, торкнувшись значка свого каналу у верхньому правому куті > Налаштування > Валюта. Примітка: зміна налаштувань валюти буде застосовано до всіх користувачів, які мають доступ до вашого каналу, а також буде застосовано Studio на комп’ютері та мобільному додатку.”

YouTube також оновив піктограму програми Studio, наблизивши її до інших додатків YouTube, а також перемістив кілька функціональних вкладок на нову нижню панель, зробивши їх доступнішими, оскільки раніше вони були перераховані у функціональному меню з трьома крапками.

 

Мета YouTube Studio

Як зазначалося, головна увага в цілому полягає в тому, щоб програми Studio для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв залишалися узгодженими, гарантуючи, що користувачі зможуть керувати своєю присутністю на YouTube, перебуваючи в дорозі. І оскільки все більше і більше людей тепер керують своїми каналами віддалено, це має забезпечити більшу гнучкість роботи, щоб гарантувати, що творці зможуть максимально використовувати свій контент YouTube.

І хоча багато з цих змін не виглядатимуть як «правила», які змінять те, як ви керуєте своїми відео YouTube, у сукупності вони можуть мати великий вплив, забезпечуючи оптимальну гнучкість та корисність за допомогою інструментів керування YouTube.

Докладніше про оновлення Студії YouTube можна прочитати тут .

Джерело: Google

 

@proidei.com

Які лідери, такі і думки 😅

♬ оригинальный звук – дензел 👺

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: