YouTube представив Super Thanks “Супер подяку” – новий спосіб давати чайові творцю вмісту під час перегляду стандартного відео. Компанія заявила, що її нова опція дасть можливість шанувальникам давати чайові за чотири ціни від 2 до 50 доларів США або еквівалент у місцевій валюті. 

Підказка творцеві за допомогою функції «Супер подяка», подібно до того, як Суперчат та Супернаклейки використовуються для підтримки прямих трансляцій, також виділить ваш коментар, щоб виділити його під час сеансу коментарів у відео. 

Барбара Макдональд, менеджер із продуктів платних цифрових товарів у YouTube, сказала The Verge, що можливість вручну вводити інші доларові суми для цієї функції – це “безумовно те, що ми хотіли б додати.”

Творці вмісту зможуть побачити загальний дохід від Super Super за кожен відео, а також те, хто придбав Super Thanks на своїх відео. Компанія заявила, що Super Thanks використовує той самий розподіл доходів, що і Super Chat, де частка доходу обчислюється після оплати послуг Apple (якщо це можливо) та інших зборів, таких як податок з продажів.

Super Thanks все ще перебуває у бета-версії, але з розширенням тепер він доступний тисячам творців та глядачів, які монетизують, у 68 країнах на настільних та мобільних пристроях. YouTube тестував цю функцію під іншою назвою – “Аплодисменти глядачів” протягом 2020 року. Компанія планує випустити Супер подяку всім учасникам Партнерської програми Youtube пізніше цього року. 

Компанія також пропонує різні варіанти для творців вмісту монетизувати свої зусилля, включаючи членство в каналі для щомісячних підписок та Super Chat та Super Stickers для заробітку під час прямих трансляцій.

У травні YouTube також оголосив Фонд Youtube Shorts Fund у розмірі 100 мільйонів доларів для творців контенту, чиї «унікальні» шорти отримали найбільше переглядів та залучень, які мали бути розподілені протягом 2021-2022 років. 

Надання нових інструментів та коштів для заохочення творців контенту використовувати свої платформи та монетизувати їхній контент вже деякий час стоїть на порядку денному гігантів соціальних медіа.

Минулого тижня генеральний директор Facebook Марк Цукерберг оголосив, що Facebook розпочне нові програми для інвестування понад 1 млрд доларів для винагороди творців у Facebook та Instagram до 2022 року. 

У травні 2021 року Twitter почав випускати нову функцію під назвою Tip Jar у своїх додатках для Android та iOS, що дозволяє користувачам надсилати гроші безпосередньо на свої улюблені рахунки.

Джерело: Mobile Marketing Reads

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: