YouTube додав нову опцію в YouTube Studio, яка дозволяє користувачам повторно використовувати деталі попередніх завантажень для нових завантажень у процесі публікації на комп’ютері.

Повторно використати деталі відео

Як ви можете бачити тут, нова опція дозволяє повторно використовувати:

•  Назва відео
•  Опис відео
•  Налаштування мови
•  Дозволи на вибірку Shorts
•  Вибір категорій

Хід завантаження відео на YouTube

 

Це може заощадити багато часу, особливо для тих, хто регулярно публікує повідомлення на ті самі теми або змушений вручну вводити параметри мови для кожної нової публікації.

Звичайно, ви, ймовірно, не збираєтеся завантажувати багато відео з однаковою назвою та описом, але, скопіюючи деталі, це може полегшити швидке редагування цих деталей для схожого контенту, без необхідності повторно вводити однакову інформацію для кожного відео в серії.

Ви можете отримати доступ до нової опції в розділі «Деталі» процесу завантаження з новою опцією «Повторно використовувати деталі» над полем заголовка.

 

Хід завантаження відео на YouTube

 

Насправді це дуже схоже на існуючу опцію завантаження YouTube за замовчуванням, яку ви можете використовувати, щоб застосувати однакові налаштування до кожного з ваших кліпів, але цей новий варіант надає більше контролю, з можливістю використовувати різні налаштування для кожного кліпу, а ви також можете налаштувати ваш вибір під час кожного завантаження.

Нова додаткова аналітика в мобільному додатку 

YouTube оголосив про оновлення серед набору нових налаштувань, включаючи оновлену вкладку «Членство» в YouTube Studio та додавання додаткової аналітики, яка раніше була доступна лише на комп’ютері, у мобільний додаток.

Аналітика програми YouTube

 

Як ви можете бачити на цих знімках екрана, користувачі тепер зможуть отримати доступ до ефективності переглядів «за останні 28 днів», щотижневої ефективності переглядів і місячної статистики продуктивності в додатку, що надає більше способів бути в курсі основних показників за допомогою мобільного додатка.

Оновлення є частиною постійних зусиль платформи, щоб привести додатки для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв у паритет, при цьому всі функції, зрештою, будуть доступні на ходу.

І хоча вони можуть не змінювати гру, як такі, для тих, хто працює над підвищенням продуктивності YouTube і регулярно завантажує, вони можуть принести значні переваги. 

Джерело: YouTube

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Коли запитують, куди діджитал-маркетологи витрачають свої зарплати? 😜

♬ оригинальный звук – Аня Мамаева

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: