Хоча TikTok продовжує зростати, а інші платформи поглинають ринок цифрового відео, YouTube залишається загальним лідером у цьому просторі. І, виходячи з поточного стратегічного планування та зростання, він, схоже, залишиться таким ще деякий час.

Генеральний директор YouTube Сьюзан Войчіцкі поділилася оглядом ключових напрямків діяльності платформи на 2022 рік, а також про те, де вона бачить нові можливості, що вказує на деякі цікаві зміни в дорожній карті платформи та онлайн-відео в цілому.

Пріоритети YouTube в 2022

(переглянути відео)

 

 

YouTube Shorts

Основними елементами уваги YouTube є Shorts, його платформа для коротких відео, подібна до TikTok, яка, за повідомленнями YouTube, набрала 5 трильйонів переглядів за весь час, що підкреслює потенціал формату.

TikTok став ключовим напрямком для YouTube, оскільки він прагне зберегти свої позиції лідера онлайн-відео. І хоча YouTube, безсумнівно, залишається ключовим додатком для довшого вмісту, зростаюча аудиторія TikTok дійсно становить загрозу для його постійного зростання.

Ось чому Войцецький також прагне виділити ще один ключовий елемент: «Кількість каналів у всьому світі, які заробляють понад 10 000 доларів США на рік, зросла на 40% у порівнянні з роком, [тоді як креативна екосистема YouTube підтримала понад 800 000 робочих місць у 2020 році».

У творців набагато більше можливостей заробляти набагато більше грошей на YouTube, на відміну від TikTok, який зірка YouTube Хенк Грін нещодавно висвітлив у новому відеокліпі, в якому він закликав творців TikTok об’єднатися, щоб попросити більшу частину пирога зростаючого доходу платформи.

Цей дзвінок вже набув популярності серед високопоставлених користувачів, і врешті-решт це може допомогти зміцнити позиції YouTube як місця для монетизації творців.

Це ключова перевага, яку Войцецький хоче виділити: “Тепер у творців є 10 способів заробляти гроші на YouTube. Минулого року членство в каналі YouTube і платні цифрові товари було придбано або поновлено понад 110 мільйонів разів.”

NFT

Останній пункт також важливий – на тлі постійного зростання цифрових товарів, зокрема NFT, з’являються нові можливості для платформ, щоб орієнтуватися на тенденцію та надавати користувачам більше способів продемонструвати свої покупки в цифровому вигляді.

Минулого тижня Twitter запустив опцію відображення профілю NFT, а Instagram і Reddit працюють над власними варіантами того ж самого.

YouTube також вивчає варіанти NFT: «Минулий рік у світі криптовалют, незмінних токенів (NFT) і навіть децентралізованих автономних організацій (DAO) висвітлив раніше немислимі можливості для розширення зв’язку між творцями та їхніми шанувальниками. Ми завжди зосереджені на розширенні екосистеми YouTube, щоб допомогти авторам використовувати новітні технології, зокрема такі, як NFT, продовжуючи зміцнювати й покращувати досвід, який творці та шанувальники мають на YouTube.

Важко сказати, як це працюватиме, але здається, що NFT, подобається вам це чи ні, мають стати більшим елементом у ширшій сфері соціальних медіа.

Войцецкі також звернув увагу на суперечки навколо рішення YouTube прибрати дані про неприязнь до кліпів, яке було широко розкритиковано в деяких колах.

«Ми помітили, що кількість «не подобається» завдає шкоди частинам нашої екосистеми через атаки тих «не подобається», оскільки люди активно працювали, щоб збільшити кількість «не подобається» відео автора. Ці атаки часто були спрямовані на менших авторів і тих, хто тільки починає роботу. Ми хочемо, щоб кожен творець відчував, що може висловити себе без переслідувань. Тож ми експериментували з видаленням кількості «не подобається» в мільйонах відео протягом багатьох місяців. З огляду на те, що ми дивилися на це, ми не бачили суттєвої різниці в глядачах, незалежно від того, чи була загальна нелюбов чи ні. І що важливо, це зменшило напади неприязні.

Тож, хоча деяких користувачів видалення може дратувати, і вони можуть захотіти повернути несподіванки, Войцецкі каже, що загальний вплив був переважно позитивним, тож навряд чи воно змінить курс на своє рішення, принаймні на цьому етапі.

Войцецкі також окреслив розвиток системи, включаючи прогрес у інструментах безпеки користувачів і функції звітності для авторів, а також постійні зусилля платформи щодо співпраці з урядами над новими регуляторними пропозиціями, зокрема Законом про цифрові послуги (DSA) і статтею 17 ЄС.

Це надійне оновлення, яке підкреслює міцність YouTube, оскільки воно зміцнює частку ринку та стає ще більшим елементом зв’язку для користувачів за допомогою різних засобів.

І YouTube, безсумнівно, займає сильні позиції, навіть якщо потенційні суперники набирають обертів. Так, TikTok – це додаток на даний момент, тоді як у Facebook може бути більше користувачів. Але встановлені рамки YouTube і партнерство з авторами, схоже, налаштовані на те, щоб на деякий час залишатися на першому місці серед онлайн-відео.

Є причина, чому YouTube нещодавно закрив свою ініціативу Originals, щоб приділити більше уваги фінансуванню авторів. І це може принести великі переваги платформі протягом наступного року.

Ви можете прочитати повний огляд Сьюзен Войчіцкі для YouTube у 2022 році тут.

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Reply to @a_k.nails Reels та відеопости в Instagram 🎬 #smm #smmукраина #маркетинг #instagram ♬ You – Petit Biscuit

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: