YouTube опублікував нове відео, яке містить кілька ключових порад щодо того, як побудувати свою аудиторію на платформі та підтримувати ефективність з часом.

 

Підказки надходять від Рейчел Алвес, яка в даний час працює менеджером з продуктів для рекомендацій на YouTube, але раніше була частиною групи аналізу продуктивності платформи, яка бачила, як вона вивчає тисячі каналів, щоб визначити ключові тенденції зростання та поради.

Це ставить її в унікальне положення, щоб виділити найважливіші елементи – ось п’ять найкращих підказок Алвеса щодо побудови каналів.

1. Будуйте свій канал навколо аудиторії

Перша ключова примітка Алвес дещо очевидна, але також важлива з точки зору брендингу та послідовності.

 

Перш за все, вам потрібно враховувати аудиторію, яку ви намагаєтеся охопити, і те, що вони хочуть бачити, як зараз, так і те, що вони хочуть переглянути в майбутньому, щоб ваші публікації були актуальними та зберігали глядачі повертаються.

“Подумайте, хто дивиться ваш канал, що їх цікавить, і як ці інтереси, ймовірно, зміняться протягом 6 місяців, року, двох років, якщо ви займаєтеся цим довгостроково”.

Алвес каже, що спроба скористатися короткостроковими тенденціями може допомогти вам отримати хорошу статистику, але це не буде стійким з часом, тому ви повинні прагнути будувати людей та їхні інтереси та пристосовуватися, коли ці інтереси змінюються.

Алвес каже, що для зростання потрібно робити дві речі:

1. Залучати нових глядачів.
2. Нехай ці глядачі повертаються, щоб дивитись більше.

По суті, поєднуючись із ключовим інтересом, чимось, для чого ви можете запропонувати унікальну цінність, і до чого дуже налаштовані, ви можете забезпечити відеовміст, який розвивається з останніми змінами, краще задовольняючи потреби аудиторії.

 

2. Знайдіть свою нішу

Алвес зазначає, що зараз доступно більше контенту, ніж коли-небудь раніше, а це означає, що для того, щоб виділитися, потрібно створювати контент, який або кращий від того, що вже там, або має унікальний кут, який люди не можуть отримати ніде більше.

“Наприклад, припустимо, що я хотів запустити кулінарний канал. Я міг би вибрати а) ринок ніш або б) знайти прогалину на ринку. Прикладом ринку ніш може бути замість того, щоб робити регулярні відеоролики з різними рецептами, зачепіться за певним типом рецептів, наприклад, робіть всі рецепти про салати. Розрив на ринку може бути чимось, що, скажімо, я визначив, що для бюджетних студентів не існує багато відео, тож, можливо, весь мій канал присвячений рецептам вартістю менше 10 доларів”.

Це, знову ж таки, може не впливати на тенденції, як таке, що є популярним злом зростання. Але, працюючи над конкретним вирівнюванням, ви маєте більше шансів побудувати аудиторію з часом, оскільки вони дізнаються, про що йдеться у вашому контенті, і це відповідає їхнім інтересам.

 

3. Перегляньте багато відео

Якщо ви збиралися розпочати бізнес, ви б провели дослідження ринку та аналіз конкурентів, а створення ефективного каналу YouTube – це те саме.

Творці повинні переглядати багато контенту в тій ніші, на яку вони націлені, щоб отримати натхнення для свого підходу, та інформувати свої варіанти презентацій на основі тенденцій залучення до цього жанру.

 

4. Придумайте та створіть свій бренд

Наявність сильного брендингу, підтримуючи узгодженість між мініатюрами, заголовками, кольорами, графікою та шрифтами, допоможе вашому каналу виділитися, коли ваші відео відображатимуться глядачам у межах рекомендацій.

“Дійсно подумайте, які шрифти, кольори та стилі найкраще представляють ваш бренд, а потім переконайтеся, що вони переглядають піктограми каналів, обкладинку каналу, навіть опис каналу, і звичайно, трейлер каналу”

Це справедливо для всього цифрового маркетингу – встановивши вказівки щодо бренду навколо візуального представлення, ви можете краще встановити свій бренд і забезпечити, щоб люди знали ваш матеріал, навіть не дивлячись на назву бренду чи каналу.

 

5. Будьте послідовними

Остання підказка Алвес – це, по суті, “з’являйся” і бути присутнім для глядачів, коли вони йдуть шукати щось в YouTube.

Алвес каже, що для того, щоб побудувати повторну аудиторію, вам потрібно публікувати дописи послідовно, за розкладом, щоб стати частиною їх рутини. Алвес також зазначає, що творці повинні дотримуватися обіцянки, яка була вперше дана у їхніх кліпах, і що це особливо актуально при першому створенні вашого каналу.

Каналам також потрібно еволюціонувати свій підхід з часом, але, узгоджуючись із центральним акцентом, ви, швидше за все, привернете аудиторію, зацікавлену в цій темі, для створення якої знадобиться час, але важливо підтримувати послідовність у цьому.

Це декілька корисних вказівок, і хоча немає магічного рішення для максимізації вашої ефективності на YouTube, узгодження з цими вказівками суттєво допоможе вам побудувати глядачі на каналі. 

Дійсно, головне – це контент та створення чудових, розважальних матеріалів відповідно до вашої цільової аудиторії. Це справжній фокус тут, і його непросто ні придумати, ні створити чудовий, розважальний епізодичний зміст. Але якщо ви зосередитесь на чомусь, що вас захоплює, і дослідите, що працює на інших каналах, у кліпах YouTube є значні можливості.

Джерело: Social Media Today