YouTube планує підняти свою присутність на новий рівень, відкривши свій новий YouTube-театр для бізнесу – майданчик для виступів на 6000 місць, розташований в Інглвуді, Каліфорнія, де він планує проводити різноманітні розважальні заходи.

 

Це досить старовинна рекламна акція для сучасного веб-бізнесу – “там, де махнулася сталь зустрічає сяюче скло …”

Окрім кліше, з цим новим фізичним майданчиком YouTube буде прагнути до проведення різноманітних подій у прямому ефірі, включаючи концерти, театральні вистави, нагородні шоу та конкурси кіберспорту.

Він також може стати ключовим місцем для проведення конференцій, не зараз, у розпал триваючої пандемії, але врешті-решт, Театр YouTube може стати важливим місцем для корпоративних функцій, а зв’язок із додатком та інструментами YouTube надасть додаткові можливості для максимального охоплення ваших програм.

Дійсно, YouTube також зазначає, що це місце включає в себе можливості прямої трансляції, вбудовані в інфраструктуру, – “щоб виконавці могли транслювати свої події в прямому ефірі мільярдам глядачів YouTube по всьому світу”.

У цікавому розширенні присутності YouTube в Інтернеті та фізичному символі зростаючого статусу програми. Сьогодні YouTube досить повсюдно поширений, тому це не є серйозною зміною, коли він набуде фізичної форми. Але все ж переїзд у місце реального життя здається значною заявою, що підкреслює позицію програми як одного з ключових засобів розваг та заходів у сучасному світі.

Буде цікаво подивитися, які заходи проводить Театр YouTube, і як вбудована відеоінфраструктура перетворюється на наступні кліпи YouTube.

Згідно з анонсом, першим заходом планується провести голлівудський Black Comedy фестиваль, який починається 3 вересня.

Джерело: YouTube, SMT

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: