YouTube оголосив про деякі нові оновлення для Shorts, зокрема про розширення свого фонду Shorts Fund, що дозволить більшій кількості авторів отримувати гроші за публікацію роликів, які переглядаються, а також нові інструменти аналітики Shorts в YouTube Studio.

Головне оголошення – розширення фінансування YouTube Shorts. Ще в травні YouTube оголосив, що виплатить 100 мільйонів доларів протягом 2021-2022 років найкращим авторам коротких роликів Shorts на основі низки критеріїв, щоб забезпечити додаткову підтримку та мотивацію для їхніх зусиль. 

YouTube розширює фонд Shorts 

Спочатку це фінансування було доступне лише для авторів у США, а потім у вересні YouTube розширив доступ до програми ще в 30 регіонах.

Тепер YouTube додає ще 70 ринків до списку, що відповідає вимогам, а це означає, що творці з багатьох інших ринків тепер отримають право на бонуси Shorts. Україна теж увійшла до списку. 

 

Країни, які відповідають вимогам YouTube Shorts

Творці в цих країнах тепер зможуть претендувати на частину цього фінансування, при цьому YouTube щомісяця виплачує каналам від 100 до 10 000 доларів США на основі ефективності їхніх короткометражних кліпів.

Хоча фактори, які YouTube враховуватиме для визначення найкращих творців Shorts, не зовсім ясні: «Немає конкретного порогу продуктивності, щоб претендувати на бонус. Рівень ефективності, необхідний для отримання бонусної виплати, може змінюватися з місяця в місяць залежно від різних факторів, зокрема розташування ваших глядачів і загального зростання коротких роликів Shorts.”

Творці, які мають право претендувати на фінансування Shorts, отримають сповіщення від YouTube на основі ефективності їхнього контенту за попередній місяць. YouTube сподівається, що, додавши до цього процесу додаткову мотивацію, це допоможе розширити поширення Shorts в більшій кількості регіонів і залучити більше авторів до YouTube для їх творчих зусиль.

Детальніше про особливості фонду Shorts YouTube можна прочитати тут .

Нова аналітика

YouTube також додає нові аналітичні елементи для коротких фільмів до YouTube Studio, зокрема нову картку, яка показує, скільки ваших коротких відео було переміксовано, а також ваші найпопулярніші кліпи.

 

Аналітика YouTube Shorts

 

YouTube також додав інструмент «Вирівнювання» Shorts на Android, який раніше був доступний лише на iOS, який дає змогу переглядати попередній записаний кадр, щоб допомогти вирівняти знімки.

 

YouTube Shorts Align

 

Нарешті, YouTube також додав новий перегляд сітки Shorts на сторінках каналів, що полегшує відвідувачам огляд вашого контенту Shorts.

 

Перегляд сітки YouTube Shorts

 

Як ви можете бачити, перегляд сітки дуже схожий на TikTok, з кількістю переглядів кожного кліпу. Творці зможуть вибирати, як відображатиметься їхня сітка Shorts, змінюючи порядок полиць у YouTube Studio на комп’ютері.

Хоча це може бути прямою копією TikTok, Shorts були переможцем на YouTube, вони в даний час генерують більше 15 млрд глобальних щоденних переглядів, що більш ніж удвічі більше, ніж було в березні (6,5 млрд переглядів). Схоже, що апетит до короткого контенту, викликаного TikTok, перекинувся на будь-яку іншу програму, і YouTube зміг заробити і відбити принаймні частину конкуренції з додатком, що зростає, повторивши його ключові функції та підвищуючи їх через прийняття його провідними зірками.

У цьому YouTube має явну перевагу. YouTube має набагато досконалішу систему розподілу доходу для авторів, і врешті-решт, коли провідні зірки прагнуть вийти за межі короткого контенту і перейти до більших і кращих речей, саме тут YouTube вітає їх і використовує аудиторію, яку вони створили в інших програмах, щоб перетворити їх на мільйонерів.

Тепер у ньому також є Shorts, тому вони можуть створювати весь свій контент на одній платформі та використовувати його для створення аудиторії та доходу в додатку.

Це може здатися сумнівною тактикою, копіювання найкращих функцій з інших програм. Але це працює, і YouTube Shorts є ще одним прикладом цього.

Джерело: YouTube

Дивіться наші відео в TikTok тут: відкрити “Маркетинг для всіх”

 

@proidei.com

Зарплати маркетологів в Україні 🔥

♬ оригинальный звук – Никита Карпов

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: