Ви зловили всю велику рекламу Суперкубку та зробили нотатки для власних кампаній?

Якщо ні, ви все одно можете ознайомитися з ними на YouTube-вітрині AdBlitz, де розміщено всі великі кампанії цієї події. І сьогодні YouTube оголосив переможців свого конкурсу AdBlitz Super Bowl на 2022 рік, який став найпопулярнішою рекламою на YouTube з цієї події.

І хоча немає купи уроків бренду, які можна витягти з цих великих кампаній – окрім того, щоб витрачати мільйони на відомих знаменитостей – є деякі вказівки щодо креативу, окрім зірок, які можуть допомогти у вашому маркетингу.

Просто уявіть собі ці кампанії (за винятком рекламних роликів фільмів/телевізійних промо) без великих зірок, і ви можете трохи краще розібрати їх до суті.

Найпопулярніша кампанія Super Bowl була від Amazon

Ця реклама Alexa, у головних ролях зіркова пара Скарлетт Йоханссон та Колін Йост, вже перевищила 68 мільйонів переглядів.

 

Основний жарт все одно спрацює, навіть без прикріплених зірок, і це може допомогти вам подумати про комедійні погляди на ваші продукти.

На другому місці
йде останній попередній перегляд фільму «Парк Юрського періоду: Домініон», який наразі перевищив 45 мільйонів переглядів.

 

Я маю на увазі, я припускаю, що у вас немає можливості профінансувати повнометражний фільм із CG-динозаврами для реклами вашого власного бренду, тому тут немає купи виносу. Але людям, безумовно, подобаються динозаври. Так що це щось.

Далі йде ця кампанія від Hyundai з Джейсоном Бейтманом у головній ролі – і, що цікаво, ця реклама не транслювалася під час самого Суперкубку.

 

Лише цифрова кампанія набрала 83 мільйони переглядів на YouTube, що підкреслює потенційну цінність альтернативного підходу до події та заощаджує 7 мільйонів доларів за 30-секундний телевізійний ролик .

Враховуючи успіх кампанії, я не здивуюсь, якщо в найближчі роки побачу більше брендів, які уникатимуть традиційної телевізійної реклами.

Далі – останній трейлер фільму «Місячний лицар» від Marvel Entertainment та Disney+.

 

Наразі це створило 29 мільйонів переглядів, і знову ж таки, хоча це попередній перегляд телешоу, що означає, що застосовна інформація обмежена, є деякі примітки щодо кадрування та редагування, які можна отримати з оголошення.

Нарешті, є ця кампанія від Nissan з Юджином Леві в головній ролі як малоймовірна зірка бойовика.

 

Знову ж таки, ви не зможете дозволити собі таких великих зірок для своєї кампанії, але концептуально є нотатки, які ви можете почерпнути з цього підходу, і творчі міркування щодо ваших власних ініціатив.

Але важко винести якісь правдиві уроки з цієї реклами, враховуючи гроші, витрачені на кожну, і зірки, які на них виступають. Хоча, якщо копнути трохи глибше, є кілька цікавих і потенційно цінних заміток щодо кадрування, творчого підходу, часу тощо.

Або ви можете зробити свій власний трейлер динозавра в меншому масштабі. Купіть пластикові динозаври в магазині іграшок, зніміть плівку дуже низько. Це могло б спрацювати.

Ви можете переглянути всі кампанії Суперкубку тут.

Джерело: AdBlitz

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Складіть пропозицію, оформіть продукт, складіть план просування та залучайте цільову аудиторію 💚 #маркетинг #бізнес #tiktok #україна #🇺🇦 ♬ Доброго вечора – Where Are You From – PROBASS ∆ HARDI

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: