YouTube – другий за популярністю сайт в світі після Google. Запуск каналу в YouTube для вашого бізнесу – це не лише свіжа ідея, щось нове для різноманіття в маркетингу. 

Від створення інфоприводу про бренд до заснування освітнього онлайн-хабу для ваших клієнтів – існує багато способів, за допомогою яких ви можете використовувати свій канал на YouTube. Представники компанії Cisco вже давно переконують, що до 2021 року майже 82% всього інтернет-трафіку становитиме саме відеотрафік. YouTube, з часом лише набуватиме більшого значення для маркетингу. 


YouTube – це там, де ваша аудиторія
Успіх бізнесу залежить від вашої здатності ефективно спілкуватися з якомога ширшою аудиторією. Якби вам довелося скласти список усіх каналів, які найкраще дозволяють вам це зробити –  YouTube, безсумнівно, був би першим в списку. 
За даними досліджень, люди загалом переглядають близько мільярда годин відео YouTube щодня. Це більше, ніж перегляди Netflix та Facebook – разом. Опитування також показують, що 82% підприємств B2C вважають YouTube найціннішою платформою соціальних медіа.


Майбутнє – YouTube
Онлайн-відео – це тенденція, яка не виявляє жодних ознак сповільнення. Згідно з останніми дослідженнями, понад 6 із кожних 10 людей скажуть, що вони насправді віддають перевагу онлайн-платформам з відео (як YouTube), а не телебаченню.
Крім того, за прогнозами фахівців, до 2025 року приблизно 50% всіх осіб віком до 32-х років взагалі не підписуватимуться на послуги платного телебачення.

Де вся молодь – в YouTube
Бізнес повинен не просто звертатися до наявної цільової аудиторії, а й охопити молодь – своїх майбутніх клієнтів. Важко буде знайти можливість для цього, більш цінну, ніж YouTube. 
Створення каналу YouTube для вашого бізнесу –  це ідеальна можливість залучити міленіалів та покоління-Z та виростити з них фанів свого бренду.

Читати більше про просування з 0:
Мем-маркетинг або як достукатись до міленіалів та покоління Z

YouTube – це правильний маркетинг
Створення каналу YouTube для бізнесу також дає можливість використовувати весь арсенал відеомаркетингу на вашу користь. Відомо, що 52% маркетологів вважають відео – контентом з найкращою рентабельністю інвестицій. В свою чергу, відеореклама має середній показник кліків близько 1,84% – що є одним з найвищих серед усіх рекламних форматів в діджиталі.
Бренди, які вдало використовують відеомаркетинг, як правило, збільшують свої щорічні доходи приблизно на 49% швидше, ніж ті, хто ігнорує цей вид контенту. 
Публікації в блогах, які використовують відео, зазвичай залучають приблизно втричі більше вхідних посилань, ніж ті, що не мають. Навіть лише використання слова “відео” в темі електронного листа може збільшити показник кліків на приголомшливі 65%.

YouTube як гнучкий та ефективний інструмент
Ви можете створювати відео для свого каналу на будь-який смак: від розважального відео, прямих включень до освітнього контенту. Ви можете навчати вашу аудиторію та, водночас, продавати їм свої послуги. Або ви можете зняти відео в прямому ефірі YouTube-каналу, а потім використовувати цей матеріал для створення коротших відео та використовувати їх для створення реклами в соціальних мережах.
Ця гнучкість – це те, що робить YouTube настільки ефективним та цінним.

 
YouTube – це неймовірно ефективний маркетинговий інструмент як для великих, так і для малих компаній та брендів. Його універсальність та весокий рівень охоплення цільової аудиторії допоможуть вам створити інформаційну базу про бренд, підтримувати зв’язок із цільовою аудиторією та генерувати нові потенційні аудиторії для вашого бізнесу. То чому ви ще не в YouTube?


Читати більше про цю тему: